HAKKIMIZDA

Kurum, kuruluş ve firmaların tüm seyahat, toplantı, etkinlik, kongre ve fuar ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere 2013 yılından itibaren Etsmice olarak kurumsal dünyanın yolculuk ve organizasyon planlamasındaki çözüm ortağıyız.

1991 yılından beri hayatımızın ve seyahat anlayışımızın içinde olan Etstur'un sektörde kazandığı tecrübe, memnuniyet, güvenilirlik ve kaliteli hizmet anlayışını kurumsal taleplerle birleştirmek üzere yola çıktık. Etsmice markası altında seyahat ve etkinlik yönetimi yapmanın yanı sıra, birlikte hareket ettiğimiz tüm yol arkadaşlarımızın hayatında unutulmaz tecrübeler biriktirmeleri için çalışarak kendi yolculuğumuzu devam ettiriyoruz.

Biz kusursuz olması gereken anlarınızda
yanınızda olmaya hazırız!

Yurt içinde ve yurt dışındaki toplantı ve incentive seyahatleriniz, kongre planlamalarınız ve fuar katılımlarınız, kurumsal iş seyahatlerinizdeki konaklama, uçak bileti, ulaşım ve vize aracılık hizmetleriniz, hac ve umre organizasyonlarınız, ilk etapta gördüğünüz ve size sunduğumuz hizmetler. Bir organizasyonun ya da seyahatin planlanması kadar kusursuz bir şekilde yürümesi de önemlidir. Bu yüzden, planladıklarınızın, isteklerinize göre şekillenerek sorunsuz bir şekilde yürümesini yapılacaklar listemizin en başına alıyoruz. Birlikte gerçekleştirdiklerimizin aklınızda hatırlamaya değer güzel birer anı olarak kalması ise hizmetlerimizin yanındaki hediyemiz.

Dinliyor ve çözüyoruz

şimdi sıra sizde

İsteklerinizi anlatın,
tadı damağınızda kalan işlere birlikte imza atalım.